Küttesüsteemid

Küsimus: Kas õhksoojuspumbale võib ümber ehitada laudadest hõreda majakese?12.01.2012

Tere,
Kas õhksoojuspumbale võib ümber ehitada laudadest hõreda majakese või võib see probleeme tekitada?

Vastus: Tauno Topkin, küttesüsteemide müügijuht, City Kliima OÜ, www.citykliima.ee

Hõreda majakese võib ehitada, aga peab jälgima, et see ei takistaks seadmel õhuliikumist. Kui õhuliikumine on takistatud, siis väheneb ka seadme kasutegur ja võimsus.