Juuksed, soengud

Küsimus: Kuidas juustest maski välja pesta?10.09.2011

Tere,
Proovisin sellist maski (1 munakollane, 1 spl mett ja 1 spl riitsinus õli). Mul on pikad, paksud ja väga krässus juuksed. Määrisin segu nii peanahale kui ka kogu juustele. Hoidsin peas umbes tunni. Probleem tekkis aga maski välja pestes - kohati sain selle õli nagu välja, aga kohati mitte. Kui juuksed ära kuivasid, siis järgmisel päeval tekkisid sinna, kuhu õli sisse jäi, juustest kokkukleepunud känkrad.
Kas maski tuleb määrida vaid peanahale?

Vastus: Katrin Kruusma, juuksur, Katrin Kruusma Stuudio, www.kkstuudio.ee

Tere!
Mida pikemad ja rohkem lokkis on teie juuksed, seda raskem on maski välja peasta. Kindlasti on lihtsam, kui olete maskiga saunas käinud ning komponendid on soojad; kui ei ole, siis tuleks juukseid pesta 2-3 korda peale maski tegemist. See mask sobib nii peanahale kui juustele. Kui juuksed on muidu normaalsed ja ainult otsad kahjustunud, siis kasutage maski juukseotstel.

Tervitades, KK