Juuksed, soengud

Küsimus: Kas rasedad võivad juukseid blondeerida?25.01.2012

Tere,
Soovin teada, kas rasedad võivad juukseid blondeerida? Tänan!

Vastus: Katrin Kruusma, juuksur, Katrin Kruusma Stuudio, www.kkstuudio.ee

Tere!
Rasedatele ei ole soovitav mitte ükski keemiline protseduur, aga loomulikult otsustate Teie ise, kas juukseid värvida või mitte. Üheks võimaluseks on juukse põhjale triipe teha, et hajutada väljakasvu, sest siis on optiliseks efektiks see, et juuksed on hoolitsetud, aga blondeer ei satu vastu peanahka. Hoiate nii enda kui lapse tervist.

Kõike kaunist, KK