Juuksed, soengud

Küsimus: Mida võiksin ette võtta pikkade tumedate juustega, kui senine soeng on ära tüüdanud - mis on moes 2013 suvel?16.03.2013

Tere,
Mul on suhteliselt pikad mustad juuksed, sees roosad triibud. Mis on moes suvel 2013, olen tüdinenud sellest, mis mul praegu on. Juukseid lühemaks lõigata ei tahaks, äkki oskate nõu anda, palun:)?

Vastus: Katrin Kruusma, juuksur, Katrin Kruusma Stuudio, www.kkstuudio.ee

Tere!
Minu arvates mustad juuksed koos roosada triipudega ei ole juba ammu moes ja soov ennast muuta tundub õige. Endiselt ja üha tugevamalt juurdub pikkade juuste värvimisse värvide sulatamine horisontaalselt ehk siis juure juurest tumedam ja otste poolt järjest heledamaks muutuv toonide vahe 0,5 kuni 2 tooni. Eesmärk, et oleks loomuliku pleekimise mulje, ainult läikega.
Kui armastate ekstreemsusi, siis mustadele peale soovitatakse looma mustreid, ainult värvideks on sinine, roosa ja valge.

Kaunist kevadet. KK