Kahjurite tõrje

Küsimus: Kas vaaraosipelgad ka käivad mööda kindlat rada, kuidas seda rada leida?02.12.2014

Kuidas ma leian üles vaaraosipelgate raja? Näinud olen neid köögis ja vannitoas, aga et nad mööda kindlalt rada käivad, pole tähele pannud?

Vastus: Liilika Pukk, teenindusjuht, Rentokil OÜ, www.rentokil.ee

Kui paigaldate söödamajad "Biopren" kööki ja vannituppa seinte peale nendesse kohtadesse, kus olete sipelgaid märganud, siis näete kohe, et tekib sipelgate käigurada.
Samuti saate leida nende raja, kui panete ruumi väikese tüki värsket maksa.