Kahjurite tõrje

Küsimus: Mida teha, kui sipelgad uuesti elutuppa tulevad, et ei peaks mürki panema?10.05.2016

Tere!
Elame kesklinnas vanas puumajas. Pole sellist probleemi varem olnud kunagi - sipelgad elutoas. Eile märkasin imepisikesi musti sipelgaid elutoas. Pole mingit kindlat kohta kus neid rohkem liiguks, neid on hajusalt diivanil, maas jne. Päevas kuskil 10-15 sipelgat. Arvan, et äkki tõime ise keldrist kaminapuudega ja loodan, et pesa toas ei ole.
Pesin põranda äädikalahusega ja puistasin igale poole kaneeli. Hetkel pole rohkem märganud. Kui tulevad uuesti, kuidas neist lahti saaks, et mürki ei peaks pritsima - meil 2 kiisut ja koer, kes kõikjal nuhib ja vahest põrandat lakub.
Ette tänades

Vastus: Liilika Pukk, teenindusjuht, Rentokil OÜ, www.rentokil.ee

Tere,

Kui mürgilahust pritsida ei saa, siis võiksite vajadusel kasutada sipelgate söödatoose.
Sipelgate söödamajad on müügil paljudes kauplustes.