Kahjurite tõrje

Küsimus: Kuidas tõrjuda dermanyssus gallinae oma korteris?06.08.2012

Tervist.
Ütelge palun, kuidas tõrjuda dermanyssus gallinae oma korteris? Kas on müügil midagi selle jaoks? Nad hammustavad inimisi ka.
Tänan

Vastus: Liilika Pukk, teenindusjuht, Rentokil OÜ, www.rentokil.ee

Dermanyssus gallinae on otseselt seotud linnupesadega. Kindlasti peab üle vaatama katuse, eemaldama kõik linnupesad. Kontrollige ventilatsioon, vajadusel puhastada ja sulgeda avad (õues) võrguga. Sellega peaks tegelema KÜ.

Peale seda töödelda (pritsida) Dermanyssus gallinae pesitsuskohad.
Kui ostate jaemüügist tõrjevahendit, siis peate vaatama, et see sobiks lestade tõrjeks, samuti on võimalik kutsuda tõrjet teostama meie desinfektor.