Lilled, põõsad, puud

Küsimus: Missugused lilled, põõsad ja igihaljad taimed on võimelised kasvama savi-mulla pinnases?25.10.2012

Tere,
Soovin kevadel oma aeda istutada mingisuguseid huvitavaid igihaljaid puid, kuid probleemiks on savine pinnas. Millised istikud taluvad savi-mullast pinnast?
Ehk oskate soovitusi anda ka lillede ja põõsaste osas?
Tänan!

Vastus: Piret Pihtjõe, aednik, aiakujundaja, koolitaja, Sinu Aednik OÜ, www.kalmukujundus.eu, www.õunapuu.eu

Aia- ja maastikukujundajana lähtun kõigepealt asukohast, aia suurusest, majast ja kuna huvitavaid puid, põõsaid ning lilli on üksjagu, samuti on savipinnasel variatsioone, siis palun pöörduge konsultatsiooni saamiseks piret@virkus.com