Ravimtaimed

Küsimus: Kui valada varemerohu juurikatele viina peale, kas siis hoida pimedas või päikse käes 2 nädalat?06.09.2013

Kui valada varemerohu juurikatele viina peale, kas siis hoida pimedas või päikse käes 2 nädalat? Mida kasutada verevedeldajaks? Tänan

Vastus: Katrin Luke, Karepa ravimtaimeaia perenaine, fütoterapeut, Karepa Ravimtaimeaed, Norman Ravimtaimed OÜ, www.ravimtaimeaed.ee

Varemerohtu viinaga tuleks hoida ikka pimedas 2-3 nädalat.
Verdvedeldavad taimed on angervaks, must sõstar - lehed, marjad, pärnaõis, iisop..., nõuandeid taimede kohta leiab ka meie ravimtaimeaia kodulehelt taimeravi e-raamatust.
Tervitades,Katrin
www.ravimtaimeaed.ee