Kassid

Küsimus: Kas välisriiki kolimisel on vaja kassile vormistada mingid paberid ja mis nõudeid veel tuleb selleks täita?02.06.2012

Tere!
Tahame perega Eestist Soome kolida ning sooviksin teada, kas kassile on vaja ka mingeid pabereid - ja mida üldse selleks vaja on - või on see asi lihtsalt nii, et võtan kassi ja lähen?

Vastus: Marion Maksimov, Kasside Turvakodu asutajaliige, MTÜ Kasside Turvakodu, www.kassideturvakodu.ee

Tere!
Kassil peab olema kindlasti mikrokiip, europass ja kehtiv marutaudi vastane vaktsineerimine, mis on tehtud umbes kuu enne reis. Täpsemaid ajanorme ja reegleid saab vaadata Veterinaar- ja Toiduameti kodulehelt.