Loomaarst

Küsimus: Kuhu peaks pöörduma, kui elurajoonis kolab pidevalt ringi rebane?04.05.2012

Mida teha ja kuhu pöörduda, kui meie aias (Tallinna linna ääres) käib tihti rebane, rikkudes sellega muru ja samas ohustades ka aias mängivaid väikeseid lapsi mõne haiguse või muu sarnasega?

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Igasuguste hulkuvate loomadega, olgu need siis metsa- või koduloomad, tegeleb linnas, külas vm asulas kohalik omavalitsus. Nende piiridest väljaspool kohaliku jahipiirkonna valdaja või rentnik. Võib ka helistada Keskkonnainspektsiooni lühinumbril 1313 ja nemad suunavad Teid kuhu vaja.