Tehnoülevaatus

Küsimus: Kas 5-kohalist sõidukit saab arvele võtta N1 kategooria sõidukina?01.10.2013

Kas on üldse võimalik ja kui on, siis mis tingimustel saab 5-kohalise Citroen Nemo võtta liiklusregistris arvele N1-kategooria sõidukina?

Vastus: Mait Millert, Tehnoülevaataja/II kutsekvalifikatsiooni autotehnik/ülevaatuspunkti juhataja, Maitene OÜ, www.maitene.ee

Kindlasti saab kui tagaiste välja võtta ja esiistme taha paigaldada turvasein/võre. Küsige ARK tehnoosakonnast täpsemaid juhiseid.