Korteriomandiõigus

Küsimus: Kas 5-liikmeline KÜ juhatus peab valima esimehe või piisab kõigi juhatuse liikme staatusest?07.04.2018

Kas 5-liikmeline KÜ juhatus peab valima esimehe või piisab kõigi juhatuse liikme staatusest?

Vastus: Andry Krass, Õigusteaduse magister, Eesti Omanike Keskliit, juhatuse liige; Kvatro Kinnisvarahalduse OÜ, juhatuse liige, www.omanikud.ee/

Tere, juhatuse esimehe ülesanne on korraldada juhatuse tööd. Korteriühistu juhtimist reguleerivad korteriomandi- ja korteriühistuseadus ja mittetulundusühingute seadus ei kohusta juhatuse esimeest valima.

Tervitades,
Andry Krass
Kvatro Kinnisvarahalduse OÜ