Liiklusõigus

Küsimus: Kas parkimistrahv piirab "vahtralehe" koolituse jätkamist?10.10.2011

Tere!
Kui "vahtraleht" saab viivistrahvi otsuse (see on vist halduskaristus), kas see piirab tema koolituse jätkamist (libedasõidule minekut) juhilubade taotlemisel? Kas ta peab ootama karistusaja aegumist ja siis saab alles edasijõudnute koolitusele minna?

Vastus: Maano Saareväli, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Sirk ja Saareväli, www.sirk.ee

Viivistasu otsus ei ole karistus ega mõjuta juhiloa taotlemist ega vahetamist.