Maksud ja raamatupidamine

Küsimus: Kuidas arvestatakse 15 tööpäeva tasu kuupalgalisel?19.12.2012

Tere,
Minu tööleping sõlmiti 10.09.2012. Lepingu järgi on töötasu kuupalk 1300 eurot kuus. Septembris töötasin 15 tööpäeva. Selle aja eest arvutati töötasu järgmiselt, kuupalk/kalendripäevadega x 21. Tulemuseks 910 eurot. Kas see arvutus on õige? Arvan, et oleks pidanud arvutama kuupalk/tööpäevad x töötatud päevad.

Vastus: Vello Vallaste, PhD (majandus), MEng, MPsych, CMC, Vallaste ja Partnerid OÜ, www.vjap.ee