Perekonnaõigus

Küsimus: Kas peab elatisraha maksma, kui 18-aastane soovib kutsekooli kõrvalt asuda osalise tööajaga tööle?21.08.2014

Tere, kui 18-aastane laps soovib kutsekooli kõrvalt asuda osalise tööajaga tööle, kas jääb alles kohustus elatisraha maksmiseks?

Vastus: Hanna Kivirand, jurist, Õigusbüroo KIVIRAND, www.kivirand.ee

Tere!

Kui laps jätkab täisealiseks saanuna kutsekoolis keskhariduse omandamist, säilib vanemal lapse ülalpidamiskohustus olenemata sellest, et laps osaliselt ise enda sissetuleku eest hoolitseb.

Parimate soovidega,
Hanna Kivirand