Perekonnaõigus

Küsimus: Kuidas minu kaks alaealist last saavad pärandist loobuda?02.08.2012

Tere.
Pärast ema surma kuulub pärimisele korter. Mina tütrena loobun pärandist, aga mul on 2 alaealist last. Kuidas nemad pärandist loobuda saavad?

Vastus: Hanna Kivirand, jurist, Õigusbüroo KIVIRAND, www.kivirand.ee

Tere!

Pärandist loobumiseks tuleb esitada notarile vastav avaldus. Teie poolt kirjeldatud juhul ei ole kohtu nõusolek vajalik.

Parimate soovidega,
Hanna Kivirand