Perekonnaõigus

Küsimus: Kas lastekaitsetöötaja tohib keelata mul lapsi saamast, kui mul on 5 last ja vajan vahel sotsiaalabi?18.02.2013

Tere,
Kas lastekaitsetöötaja tohib keelata mul lapsi juurde saamast, olen kodune ja saan töövõimetust. On 5 last, aga vajan vahest sotsiaalabi, kas see annab neile õiguse mu elu korraldada?

Vastus: Hanna Kivirand, jurist, Õigusbüroo KIVIRAND, www.kivirand.ee

Tere!

Lastekaitsetöötaja võib Teile anda nõu, kuidas oleks tema hinnangul Teie olukorras mõistlik talitada, kuid otseselt keelata lastekaitsetöötaja Teid ei saa/ei või.

Parimate soovidega,
Hanna Kivirand