Tööõigus

Küsimus: Mis on hagihind töötasu nõudmise ja töölepingu ülesütlemise eest?21.05.2012

Tere.
Hagi ese on:
Töötasu nõudmise, töölepingu ülesütlemise tühisuse tuvastamise, teenistusse ennistamise eest.
RLS § 22 lg 1 p 1. Kohtuasjas riigilõivu tasumisest vabastamine. Riigilõivu ei võeta järgmiste toimingute töötasu või palga nõudmise, töölepingu ülesütlemise tühisuse tuvastamise, teenistusse ennistamise eest.
See on selge, et ei pea maksma riigilõivu.
Mis sellisel juhul võib olla hagihind?

Vastus: Merike Michelson, info- ja personalitöö, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere.

Kui koostate hagiavalduse ise, on see tasuta. Kui kasutate teenust selle koostamiseks, siis sõltuvad hinnad teenusepakkujast.

Valutut asjaajamist!

Merike Michelson

www.metiabi.eu
merike@metiabi.eu