Politsei

Küsimus: Kas 14-aastane võib alevis sõita 125 kuubise ning tänavalegaalse krossimootorrattaga?19.05.2017

Kas 14-aastane võib alevis sõita 125 kuubise ning tänavalegaalse krossimootorrattaga? Sõiduteele ei lähe ainult majade vahel. Samuti on koht päris väike. Krossikal on kõik tänavaks vajalik olemas esi- ja tagatuled, suunatuled, spidomeeter ning numbrimärk. Sõidukiiruseid ei ületa.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Ei või, "krossikal" on puudu registreerimisnumber, ülevaatus ja kindlustus, lisaks on 14 aasasel puudu A-kategooria juhtimisõigus.