Politsei

Küsimus: Millised on seaduslikud võimalused ohvril tõendeid koguda enda ahistaja vastu?29.08.2018

Tere, kui inimene ahistab siis millised on seaduslikud võimalused ohvril tõendeid koguda eestis?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere
Selliste võimaluste loend puudub. Täpsema infota on keeruline ka soovitada, enamasti kasutatavad videosalvestamine, fotografeerimine, ka oma kõnede salvestamine on lubatud kui sellised tegevused on vajalikud, et hiljem oma õiguste kaitse tagada.