Politsei

Küsimus: Kuidas teada saada, kas minu autol on registris "märge" küljes, kuna tuttav jäi sellega napsusena vahele?19.12.2018

Tuttav jäi täis peaga mulle kuuluva autoga vahele, siis arvatavasti on auto "punases" nimekirjas kuna mind on lambist mitu korda politsei peatanud kinni. Tahaks teada kuna see märge ära kustub või mismoodi see käib, ei usu, et märge jääb igavesti kuna siis oleks enamus autod märkega kuna neid ostetakse, müüakse ja vahetatakse ja kas on võimalik endal kusagilt kontrollida, kas tegu on märkega autoga või ei kuna see nali ajab vaikselt juba vihale ja on plaanis maha müüa aga enne tahaks ikka teada saada.

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere
Märge ei ole seotud sõidukiga vaid sõidukit kasutanud isikuga. Kui tegemist ei ole antud sõidukit pidevalt kasutava isikuga siis võite saata palve antud isiku seos Teie sõidukiga eemaldada aadressile ppa@politsei.ee.