Politsei

Küsimus: Sooritasin vajalikud eksamid, aga ei ole veel juhilube kätte saanud, kas võin juba sõita?15.05.2012

Tere!
Käisin autokoolis, tegin seal kõik eksamid positiivselt. Nüüd sai ka ARK-i sõidu- ja teooriaeksam sooritatud, kuid ma ei ole veel lube kätte saanud, lubati umbes järgmine nädal millalgi. Kas ma pean reaalselt ootama kuni ma load kätte saan või võin juba ID-kaardiga sõita, kuna tegelikult mul on ju load olemas, lihtsalt pole veel kätte saanud.
Ette tänades

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere,
Kui kõik eksamid tehtud, siis löödi selle kohta tempel ju tunnistusele. Seesama tunnistus kehtib 2 nädalat kui juhiluba. Küll aga peab täiendavalt kaasas olema pildiga isikut tõendav dokument.