Politsei

Küsimus: Kas meil on keelatud natsisümboolika?06.09.2012

Kas Eestis võib oma krundi peal vabalt teistele nähtvas kohas hoida nn natsi sümboolikat?
Kas seadused on "natsi" asjade/esemete kohta samad, mis kommunistlike osas? Näiteks, olen mitmeid kordi näinud vene rahvuslasi, kellel särgi peal lehvimas lipp, kus on viisnurk peal. Kas siis võib kanda ka haakristiga särki?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere,

Kasutamine ei ole keelatud kui sellega ei kutsuta üles vihkamisele või diskrimineerimisele.