Kahju- ja elukindlustus

Küsimus: Kas Eestis on olemas kindlustusfirmad, kus saab lemmiklooma kindlustada kuni tema surmani?10.11.2015

Tere,
Kas Eestis on olemas kindlustusfirmad, kus saab lemmiklooma kindlustada kuni tema surmani?
Lugupidamisega

Vastus: Lauri Potsepp, juhatuse liige, Eesti Liikluskindlustuse Fond; Eesti Kindlustusseltside Liit, www.lkf.ee, www.eksl.ee

Eestis pakuvad lemmiklooma kindlustust ERGO ja If. Täpse vastuse oma küsimusel saate nende kindlustusandjate käest.

On loomulik, et kindlustusandja ei sõlmi kindlustuslepingut, kui lemmikloom on haige või kui lemmiklooma vanuse järgi võib arvata, et loom paratamatult peatselt lahkub. Olukorras, kus kindlustusjuhtum on ette nähtav, kindlustuse toimumise loogika kohaselt kindlustuslepingut ei sõlmita.