Kahju- ja elukindlustus

Küsimus: Kas mittesüüdlasest avariis osalenule hüvitatakse kahju, kui tal puudub liikluskindlustuse leping?09.08.2017

Tere. Olen näiteks avariis süüdlane ja mul kindlustus on olemas, kuid teisel poolel, kes süüdi ei ole, liikluskindlustuse leping on sõlmimata. Kas talle ikka hüvitatakse minu poolt tekitatud kahju?

Vastus: Lauri Potsepp, juhatuse liige, Eesti Liikluskindlustuse Fond; Eesti Kindlustusseltside Liit, www.lkf.ee, www.eksl.ee

Kannatanule hüvitatakse kahju sõltumata sellest, kas tal on liikluskindlustuse leping või mitte.