Kahju- ja elukindlustus

Küsimus: Mida teha, kui kahtlustan, et kindlustusele esitati andmeid auto värvimise osas, mida ilmselt ei teostatud?26.11.2018

Tere
Olen osalenud liiklusõnnetuses ning kindlustus maksis kinni kõik remonditööd minu valitud töökojas. Kindlustuses edastatud arves on näha töid (värvimistöid), mille puhul esineb kahtlus, et neid ei ole üldse tehtud kuigi raha küsiti. Mida antud olukorras on võimalik ette võtta? Kuidas saan oma kahtlusi tõendada või ümber lükata?

Vastus: Lauri Potsepp, juhatuse liige, Eesti Liikluskindlustuse Fond; Eesti Kindlustusseltside Liit, www.lkf.ee, www.eksl.ee

Pöörduge kindlustusandja poole, kes vastava remonditöö eest tasus. Selgitage olukorda ning püüdke koos kindlustusandjaga leida probleemile lahendus.