Kahju- ja elukindlustus

Küsimus: Kas kukkumise trauma kindlustushüvitist oli õigus vähendada minul diagnoositud haigusele viidates?26.03.2012

Kindlustus leidis, et mul on diagnoositud kõrgvererõhutõbi ja kukkumine võis olla tingitud tasakaaluhäiretest. Vigastasin näo piirkonda (opereeriti). Kindlustus leidis, et hüvitist ei maksta 100% vaid vähendati 50%. Kas see on õige?
Tänan

Vastus: Lauri Potsepp, juhatuse liige, Eesti Liikluskindlustuse Fond; Eesti Kindlustusseltside Liit, www.lkf.ee, www.eksl.ee

Teie küsimusele ei ole võimalik kindlustuslepingu ja juhtumi üksikasju teadmata vastata.

Kui Te ei ole rahul kindlustusandja otsusega ja Te ei jõua kindlustusandjaga kokkuleppele, on Teil võimalik pöörduda kindlustuse lepitusorgani poole, vt täpsemalt http://www.eksl.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=165&Itemid=232&lang=et