Äriõigus

Küsimus: Kas saan ennast FIE-ks registreerida, kui kohtutäitur on mu konto arestinud?24.04.2014

Sooviks teada, kui oleks soov registreerida ennast FIE-ks, aga kohtutäituri poolt on enda konto arestitud, kas siis saan üldse FIE-ks registreerida või kuidas selle asjaga lood on?

Vastus: Keijo Lindeberg_, juhtivpartner/vandeadvokaat, Advokaadibüroo LMP, www.lmp.ee

Kohtutäituri poolt Teie arvelduskonto arestimine ei takista FIE-ks registreerumist, kuid võib samas tekitada probleeme FIE-na tegutsemisel. Probleem seisneb selles, et FIE ei ole juriidiline isik ehk FIE vara pole Teie varast eraldi. Seega saab kohtutäitur arestida ka vara (tulu), mida Te teenite FIE-na.

Juhul, kui vajate antud küsimuse lahendamiseks täiendavalt nõu või tekib täiendavaid küsimusi, pöörduge julgelt Advokaadibüroo LMP poole kas telefoni teel 7 300 400 või e-posti aadressil: info@lmp.ee.

Keijo Lindeberg
Advokaadibüroo LMP
juhtivpartner/vandeadvokaat

Tallinn & Tartu
Tel: 7 300 400
E-post: info@lmp.ee
www.lmp.ee