Äriõigus

Küsimus: Kui FIE tegevus on aastaks peatatud, kas siis on võimalik selle aasta jooksul muuta FIE ümber OÜ-ks?29.09.2014

Tere!
Kui FIE tegevus on peatatud aastaks, kas sel perioodil on võimalik muuta FIE ümber OÜ-ks ja alustada tegevust OÜ-na?

Lugupidamisega

Vastus: Keijo Lindeberg_, juhtivpartner/vandeadvokaat, Advokaadibüroo LMP, www.lmp.ee

FIE-t ei saa ümber kujundada OÜ-ks. Juhul, kui soovite edaspidi tegutsemiseks kasutada OÜ-d, tuleb asutada uus OÜ. Soovi korral saab OÜ omandada FIE-lt kogu vajaliku vara.

Juhul, kui vajate antud küsimuse lahendamiseks täiendavalt nõu või tekib täiendavaid küsimusi, pöörduge julgelt Advokaadibüroo LMP poole kas telefoni teel 7 300 400 või e-posti aadressil: info@lmp.ee.

Keijo Lindeberg
Advokaadibüroo LMP
juhtivpartner/vandeadvokaat

Tallinn | Tartu | Valga
Tel: 7 300 400
E-post: info@lmp.ee
www.lmp.ee