Äriõigus

Küsimus: Kuidas on juriidiliselt õige iseendaga leping teha - olen osaühingu omanik ja juhatuse liige?09.10.2014

Tere,
olen oma firmas juhatuse ainuliige. Juhatuse liikmele ühekordse tasu maksmiseks peaksin tegema juhatuse liikme lepingu. Kuidas on juriidiliselt õige iseendaga leping teha?

Vastus: Keijo Lindeberg_, juhtivpartner/vandeadvokaat, Advokaadibüroo LMP, www.lmp.ee

Kui lepingu allkirjastab üks isik, tuleb lepingusse märkida ikkagi kaks poolt:
1) Äriühing, mida esindab füüsiline isik; ja
2) Füüsiline isik ise.

Kui leping allkirjastatakse digitaalselt, on vaja vaid 1 allkirja. Kui aga paberil, siis võiks sinna lisada 2 allkirja: nii juriidilise isiku esindajana kui ka füüsilise isikuna.

Juhul, kui vajate antud küsimuse lahendamiseks täiendavalt nõu või tekib täiendavaid küsimusi, pöörduge julgelt Advokaadibüroo LMP poole kas telefoni teel 7 300 400 või e-posti aadressil: info@lmp.ee.

Keijo Lindeberg
Advokaadibüroo LMP
juhtivpartner/vandeadvokaat

Tallinn | Tartu | Valga
Tel: 7 300 400
E-post: info@lmp.ee
www.lmp.ee