Äriõigus

Küsimus: Kas võib saada saatuslikuks töö leidmisel juristi/advokaadi erialal, kui kaelal, sõrmedel on nähtavad tätoveeringud?29.03.2023

Tere

On soov asuda õppima õigusteadust ning tekkis küsimus, et kui endal on kehal tätoveeringud mis asuvad nähtavatel kohtadel nagu kael/sõrmed, siis kas see võib saada saatuslikuks tulevikus töö leidmisel juristi/advokaadi erialal?

Vastus: Keijo Lindeberg, juhtivpartner/vandeadvokaat, Advokaadibüroo LINDEBERG, www.lindeberg.legal

Juristil ja advokaadil ei ole keelatud tätoveeringuid omada. Tulevikus töö leidmisel on määravad eelkõige juristi/advokaadi teadmised ja oskused.