Äriõigus

Küsimus: Kas sissemakseta loodud osaühingut on võimalik registreerida käibemaksukohuslaseks enne sissemakse tegemist?20.01.2014

Kas osakapitali sissemakseta loodud ettevõtet on võimalik registreerida käibemaksukohuslaseks enne sissemakse tegemist?

Vastus: Tanel Melk, partner/jurist, Advokaadibüroo LMP OÜ, www.lmp.ee

Jah, osakapitali sissemakse mittetegemine ei takista käibemaksukohuslasena registreerimist.

Juhul, kui vajate antud küsimuse lahendamiseks täiendavalt nõu või tekib täiendavaid küsimusi, pöörduge julgelt Tanel Melk & Partners Law Firm`i poole kas telefoni teel 7 300 400 või e-posti aadressil: info@melk.ee.

Tanel Melk
Tanel Melk & Partners Law Firm
juhtivpartner

Tallinn & Tartu
Tel: 7 300 400
E-post: info@melk.ee
www.melk.ee