Äriõigus

Küsimus: Kuhu pöörduda, kui eelmine firma jäetakse "tiksuma" ja edasi minnakse uuega ja vanu võlgu ei tunnistata?09.02.2014

Kusjuures samades kohtades ja samade inimestega (hetkel isegi logod autol vanad). Võlgu uus firma ei tunnista. Kellelt saab abi?

Vastus: Tanel Melk, partner/jurist, Advokaadibüroo LMP OÜ, www.lmp.ee

Sellises olukorras on kõige mõistlikum esitada lepingu pooleks oleva äriühingu suhtes pankrotiavaldus. Suure tõenäosusega on tegemist situatsiooniga, kus Teie lepingupooleks olev äriühing on tasuta loovutanud kogu oma vara uuele äriühingule ning sellisel juhul saab pankrotihaldur enamasti tagasivõitmise korras vara tagasi võtta ning selle arvel äriühingu kohustused täita.

Juhul, kui vajate antud küsimuse lahendamiseks täiendavalt nõu või tekib täiendavaid küsimusi, pöörduge julgelt Tanel Melk & Partners Law Firm`i poole kas telefoni teel 7 300 400 või e-posti aadressil: info@melk.ee.

Tanel Melk
Tanel Melk & Partners Law Firm
juhtivpartner

Tallinn & Tartu
Tel: 7 300 400
E-post: info@melk.ee
www.melk.ee