Äriõigus

Küsimus: Kas äriregister aktsepteerib ettevõtte registreerimisel aadressina nimekasti teenust?20.02.2014

Tere!
Kas äriregister aktsepteerib ettevõtte registreerimisel aadressina nimekasti teenust (Eesti Post nt)? Võib peab kasutama juriidilist aadressi (elukoht vms)?

Vastus: Tanel Melk, partner/jurist, Advokaadibüroo LMP OÜ, www.lmp.ee

Tegemist peab olema aadressiga, kuhu on võimalik posti saata. Eesti Posti poolt pakutava teenuse korral saate Te mulle teadaolevalt konkreetse aadressi (sh postkasti numbri), mistõttu ei tohiks sellise aadressi registreerimine ettevõtte aadressiks olla probleemiks.

Tanel Melk
Tanel Melk & Partners Law Firm
juhtivpartner

Tallinn & Tartu
Tel: 7 300 400
E-post: info@melk.ee
www.melk.ee