Äriõigus

Küsimus: Mida teha, kui osaühingust lahkuv osanik registreeris .com domeeni ja ei tahab selle eest suurt raha?30.03.2014

Tere!
Osaühingul on 3 osanikku. Hetkel aga astub kolmas isik osaühingust välja. Nüüd seisame probleemi ees, kus see osanik registreeris .com domeeni ja ei taha seda üle anda vaid müüa kalli raha eest. Domeen on registreeritud juba ettevõtte tegevuse käigus (aga eraisikuna tema poolt). Kas ettevõttel on mingi õigus sellele domeenile ka ilma rahata või kuidas sellist olukorda annaks lahendada?

Tänan vastuse eest!

Vastus: Tanel Melk, partner/jurist, Advokaadibüroo LMP OÜ, www.lmp.ee

Tere

Kui Teil ei õnnestu kohtuväliselt .com domeeni tagastamises kokkuleppele jõuda, siis on ainus võimalus esitada kohtusse hagi.

Juhul, kui vajate antud küsimuse lahendamiseks täiendavalt nõu või tekib täiendavaid küsimusi, pöörduge julgelt Advokaadibüroo LMP poole kas telefoni teel 7 300 400 või e-posti aadressil: info@lmp.ee.

Tanel Melk
Advokaadibüroo LMP
partner/jurist

Tallinn & Tartu
Tel: 7 300 400
E-post: info@lmp.ee
www.lmp.ee