Asjaõigus

Küsimus: Kui kohtutäitur on pannud inimese varale keelumärke, kas siis isikul on õigus seda vara müüa?22.04.2014

Tere
Kui kohtutäitur on pannud inimese varale (osa päranduseks saadud kinnistu ja põllumaa) peale keelumärke, kas siis isikul on õigus seda müüa või üldse mingisuguseid toiminguid sellega teha?

Aitäh vastuse eest!

Vastus: Taivo Saks, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Taivo Saks & Partnerid OÜ, www.tsp.ee

Keelumärge tähendabki seda, et asja käsutamine, sh müümine on keelatud.