Asjaõigus

Küsimus: Kas selleks, et maad kinkida, peab isal olema terve heinamaa kohta detailplaneering?07.05.2014

Isal on suur heinamaa, millest tahab osa kinkelepinguga kinkida lastele. Maa asub linna piiril. Kas selleks, et maad kinkida peab isal olema terve heinamaa kohta detailplaneering? Lapsed maa otstarvet peale selle omandamist muuta ei soovi.

Vastus: Taivo Saks, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Taivo Saks & Partnerid OÜ, www.tsp.ee

Ei pea olema ei osa ega terviku kohta mingisugust planeeringut.