Asjaõigus

Küsimus: Mida teha, kui mulle kuuluvas korteris elab inimene, kes keeldub välja kolimast?01.06.2014

Mida teha, kui mulle kuuluvas korteriomandis elab inimene, kes keeldub välja kolimast? Üürilepingut ei ole, ega ole kunagi olnud.

Vastus: Taivo Saks, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Taivo Saks & Partnerid OÜ, www.tsp.ee

Saate esitada tema vastu nõude läbi kohtu, et ta teile kuuluva ruumi vabastaks. Kohtuotsuse alusel tõstab selle isiku sealt välja kohtutäitur.