Asjaõigus

Küsimus: Mida teha, kui naaber pargib oma remonditavaid autosid minu kinnistule?13.08.2014

Naaber pargib juba pikemat aega oma garaažis remonditavaid autosid minu kinnistul. Olen temaga vestelnud, aga minu kinnistult autosid ta ära ei vii. Tema räägib, et kuna mul pole liikluskorraldusvahenditega kinnistu ära reguleeritud, pargib tema, kus tahab.
Mida antud olukorras teha? Kas mul on õigus autod ära lasta teisaldada?

Vastus: Taivo Saks, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Taivo Saks & Partnerid OÜ, www.tsp.ee

Eelkõige võiksite oma kinnistu ära piiritleda ja siis hakata nõudma selle vabastamist.