Asjaõigus

Küsimus: Kas pean maja ehitamiseks detailplaneeringu tegema, kui kinnistu maa otstarve on elamumaa?25.08.2014

Tere, ostsin just äsja omale krundi. Kinnistu on registreeritud elamumaana. Kas mul on vaja teha detailplaneering, kui soovin sinna maja ehitada?

Vastus: Taivo Saks, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Taivo Saks & Partnerid OÜ, www.tsp.ee

Kui, te ei soovi krunti tükeldada, siis ei ole detailplaneeringut vaja.
Kõik vajaliku saate teada projekteerimistingimustest.