Asjaõigus

Küsimus: Kas peale kohtu on ka muid võimalusi kaasomandi kasutamisel omavoli peatamiseks?13.08.2012

Tere

Küsimus puudutab kaasomandi valdamist ja kasutamist. Nimelt ei pea üks korteriomanik kinni Asjaõigusseadusest, ehitades ilma mingisuguse kokkuleppeta mõttelisele osale eraldi aia jms, kus peab ka koduloomi. Kas peale kohtu on ka muid võimalusi sellise omavoli peatamiseks?

Vastus: Taivo Saks, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Taivo Saks & Partnerid OÜ, www.tsp.ee

Seaduslikke võimalusi ei tea kahjuks olevat.