Asjaõigus

Küsimus: Mida pean ette võtma, kui kaasomanik on minu loata metsas raietööd ette võtnud?20.03.2013

Tere,
Kaasomandis olevas metsas tehakse raietöid ja teine omanik ei ole nendest teadlik. Seega ei ole andnud luba nendele raietöödele. Raietööde tegija ehk teine omanik ei taha saadud tulu jagada ja tahab saadud kasu hoida endale. Mida peaks ette võtma?

Vastus: Taivo Saks, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Taivo Saks & Partnerid OÜ, www.tsp.ee

Selline tegevus on lubamatu. Saate kaasomaniku vastu kahjunõude esitada ja nõuda samas tema tegevuse kohest lõpetamist.