Asjaõigus

Küsimus: Kuidas käib eratee likvideerimise protsess?27.05.2013

Kuidas on võimalik eratee likvideerida ja kas on võimalik ka kuskilt selleteemalist tasuta õigusabi saada? Kas vallal on õigus maa sundvõõrandada, kui reaalselt saaks teha ka suvituspiirkonnale otsene ja täiesti avalik ning ametlik tee?

Vastus: Taivo Saks, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Taivo Saks & Partnerid OÜ, www.tsp.ee

Tasuta õigusabi kohta leiate ehk rohkem infot internetist. Tee (rajatise) likvideerimise protsess ei kuulu õigusvaldkonda. Avaliku huvi olemasolu korral on võimalik maatükk sundvõõrandada.