Asjaõigus

Küsimus: Kuidas saan vormistada pojale kuuluva garaaži oma nimele, kui ta ise on vanglas?15.08.2013

Tere
Ostsin garaaži ja kirjutasin poja nimele. Garaaž oli garaažiühistu all, hiljem vormistati hoonete registri alla. Kõik maksud olid teostatud minu poolt. Poeg garaaži ei kasutanud. Ta viibib pikemat aega vanglas. Kuidas saan kirjutada garaaži oma nimele? Milliseid dokumente on vaja? Poeg on muidugi sellega nõus.

Vastus: Taivo Saks, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Taivo Saks & Partnerid OÜ, www.tsp.ee

Peate pöörduma selle küsimusega notari poole. Notaril on õigus minna vanglasse teie poja tahet tõestama.