Korteriomandiõigus

Küsimus: Kas haldusfirmal on õigus küsida korduva üldkoosoleku eest tasu ja mille alusel?02.03.2015

Kas haldusfirmal on õigus küsida korduva üldkoosoleku eest tasu ja mille alusel?

Vastus: Andry Krass, Õigusteaduse magister, Eesti Omanike Keskliit, juhatuse liige; Kvatro Kinnisvarahalduse OÜ, juhatuse liige, www.omanikud.ee/

Tere, peaksite tutvuma lepinguga - kui korteriomanikud soovivad, et haldaja nende koosolekul osaleb, siis tuleb selles lepinguga kokku leppida - abstraktsest haldaja nimest korteriomanike üldkoosolekul osalemise kohustust tuletada ei saa.

Tervitades,
Andry Krass
Kvatro Kinnisvarahalduse OÜ