Korteriomandiõigus

Küsimus: Kui pikaks ajaks saab ühistu liige anda lihtvolikrja enda esindamiseks üldkoosolekul?02.03.2015

Tere,
Kui pikaks ajaks saab ühistu liige anda lihtvolikrja enda esindamiseks üldkoosolekul?

Vastus: Andry Krass, Õigusteaduse magister, Eesti Omanike Keskliit, juhatuse liige; Kvatro Kinnisvarahalduse OÜ, juhatuse liige, www.omanikud.ee/

Tere, korteriühistu üldkoosolekul enda esindamiseks antavale volikirjale ei ole seadusega piirangut sätestatud, see võib olla väljastatud ka ilma kehtivuse lõpptähtaega määramata.

Tervitades,
Andry Krass
Kvatro Kinnisvarahalduse OÜ