Korteriomandiõigus

Küsimus: Milline on otsus kui korteriühistu asutamiskoosolekul jagunesid hääled 2:2?01.09.2017

Milline on otsus kui KÜ asutamiskoosolekul jagunesid hääled 2:2, ning kortereid on 4, korteriomanikke ka 4?

Vastus: Andry Krass, Õigusteaduse magister, Eesti Omanike Keskliit, juhatuse liige; Kvatro Kinnisvarahalduse OÜ, juhatuse liige, www.omanikud.ee/

Tere, sellisel juhul otsust vastu ei võetud ehk korteriühistut ei asutatud.
Tervitades,
Andry Krass
Kvatro Kinnisvarahalduse OÜ