Korteriomandiõigus

Küsimus: Millal hakkavad kehtima korteriühistu ja juhatuse kohustused, kas asutamise või registrisse kandmise kuupäevast?04.11.2017

Millal hakkavad kehtima vastloodud korteriühistu ja selle juhatuse kohustused:
1) kas asutamise kuupäevast või
2) registrisse kandmise kuupäevast?

Vastus: Andry Krass, Õigusteaduse magister, Eesti Omanike Keskliit, juhatuse liige; Kvatro Kinnisvarahalduse OÜ, juhatuse liige, www.omanikud.ee/

Tere, vastuloodud korteriühistu õigusvõime ja selle juhatuse kohustused tekivad hetkest, kui korteriühistu registreeritakse mittetulundusühingute registris.
Tervitades, Andry Krass
Kvatro Kinnisvarahalduse OÜ