Korteriomandiõigus

Küsimus: Kuidas leida internetist korteriühistu juhatuse liikmete andmeid?20.12.2017

Kuidas leida internetist korteriühistu juhatuse liikmete andmeid?

Vastus: Andry Krass, Õigusteaduse magister, Eesti Omanike Keskliit, juhatuse liige; Kvatro Kinnisvarahalduse OÜ, juhatuse liige, www.omanikud.ee/

Tere, korteriühistud on kantud mittetulundusühingute registrisse, mida peetakse Tartu Maakohtu registriosakonna poolt. Mittetulundusühingute registrisse kantud infopäringu (sh juhatuse liikme isikute) saate teha aadressil https://ettevotjaportaal.rik.ee/
Tervitades, Andry Krass
Kvatro Kinnisvarahalduse OÜ